اسپانسرینگ

پل استار با ایجاد طرح های بورسیه و حمایتی و با هدف ایجاد ارتباط موثر بین مهارت آموزان و استارتاپ ها تلاش می کند مسئولیت های اجتماعی خود را با همکاری شما همراهان گسترش دهد. ما در پل استار، از سال های گذشته تلاش کردیم تا بتونیم امید و عزت نفس گرفته شده از بچه هامون رو بهشون برگردونیم و با آموزش مهارت های روز دنیا چشم اندازشون رو به آینده شون بلندتر کنیم. در شرایط غیرمعمول هزینه هایی که بچه هامون از نا امیدی و بی انگیزگی میپردازن گرون ترین سرمایه ملی مون هست که از بین میره. در مسیر رسیدن به هدفمون همواره با چالش های مختلفی روبرو بودیم ولی همواره تلاش کردیم با ارتقای کیفیت خدمات به تداوم فعالیتمون ادامه بدیم. بخش اسپانسرینگ و بورسیه پل استار برای افراد و سازمان هایی طراحی شده که در این سالها همراه ما حامی بچه ها بودند و یا دلشون میخواد در ادامه راه حامی استعدادهای ستاره هامون باشن.

سازمان ها می توانند به عنوان بخشی از تعهد اجتماعی خویش، از کودکان و نوجوانان نسل آینده ساز کشور حمایت نمایید تا هم زمان با تحصیل، مهارت های کاربردی را کسب کنند که می تواند در آینده شغلی خودشان و سازمان شما بسیار موثر باشد. در واقع وقتی مهارت آموزان ما را بورسیه و برای آینده شغلی استخدام می کنید، استعداد و تنوع بالایی کسب می کنید و در عین حال به تأثیر اجتماعی کمک می کنید.

ارسال درخواست
بورسیه مهارت آموزان
رویکرد ما پل شما برای رسیدن به استعداد است
photo
معرفی نوجوانان مستعد تحصیل و فاقد بضاعت
پیشرفت در کنار هم
sponsoring

ما متاسفانه در جامعه ای زندگی می کنیم که برای مشاهده چالش ها و سختی های زندگی دیگران به ریزبینی و دقت فراوان نیاز نداریم. تنها کافی است در کوچه و خیابان، محل کار یا در محل سکونت خویش سری بگردانیم تا شاهد رنج و مشقت افراد دور و بر خویش باشیم. در این کشور کودکان و نوجوانانی هستند که به سختی روزگار می گذرانند و به حمایت نیاز دارند؛ حمایتی با حفظ عزت و کرامت انسانی شان و نه از سر دلسوزی و ترحم؛ حمایتی از جنس لطف پدرانه، مهر مادرانه یا عشق برادرانه و خواهرانه. شما بتوانید با خاطری آسوده ضمن اعتماد کامل به اعتبار و صداقت ما، به عنوان شهروندی مسئول، وظیفه اجتماعی خویش را ادا کرده و از نیازمندان به ویژه کودکان کم برخوردار و مستعد تحصیل حمایت کنید. شما می توانید پس از ثبت نام در سایت، دانش آموز واجد شرایط حمایت مستعد تحصیل و فاقد سرپرست موثر) را به ما معرفی کنید. چنانچه از وضعیت دانش آموز فاقدسرپرست و مستعد تحصیل مطلع هستید، او را جهت حمایت به ما معرفی کنید.

ارسال درخواست

افرادی که از خدمات پل استار بهره برده اند ،خواستار این بودند که بتوانند از طریقی خدمات را به دوستان و عزیزان خود نیز هدیه دهند.حال این امکان فراهم شده تا شما بتوانید یک علم و یک مهارت جدید را به عزیزان کودک و نوجوان در هر سطحی از زبان برنامه نویسی (از مبتدی تا فوق پیشرفته) که هستند ،هدیه دهید و آن را تبدیل به هدیه ای به یاد ماندنی کنید.

ارسال درخواست
خرید کارت هدیه ثبت نام دوره
مهارت هدیه دهید
card
فرم آنلاین اسپانسرینگ

چنانچه علاقه مند به همکاری در هر یک از طرح های گفته شده هستید، فرم زیر رو تکمیل کنید و نوع اسپانسرینگ و همکاری مدنظرتون رو مشخص کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

مشخصات اولیه

نام
 
نام خانوادگی
 
ایمیل
 
موبایل
 
شغل
 
نوع اسپانسرینگ
 
نحوه آشنایی با ما
 
توضیحات
 
موسسه شتابدهی استعداد و آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان
پل استار فقط یک موسسه آموزش برنامه نویسی نیست! بلکه پلی به سمت پیشرفت فرزندان مان است. فرزندان ما دارای استعداد های بالقوه ای هستن که میتونیم در کنار هم این استعداد رو شتابدهی کنیم تا در آینده بتونن عضوی موثر در جامعه باشن.
آدرس شعبه مرکزیگیلان رشت استان: گیلان، شهرستان : رشت، بخش : مرکزی، شهر: رشت، محله: گلسار، کوچه مریم، بلوار دیلمان، پلاک: 0.0، ره پیک، طبقه: 4، واحد: 16،
socialsocialsocial
تمامی حقوق سایت متعلق به “موسسه آموزشی پل استار“ می باشد . انتشار مطالب تنها با ذکر منبع و مجوز کتبی امکان پذیر است