درخواست نمایندگی

مسئله ای که همواره جز مهم ترین ارزش های پل استار بوده و همیشه بر این اساس با اساتید و تیم های مختلف همکاری داشته وجود هدف مشترک و دغدغه نسبت به آینده ی نوجوون ها و هدایت اونها برای قرار گرفتن در مسیری هموار تر به سمت آینده روشن بوده که بخصوص برای نوجوون هایی که در داخل ایران زندگی می کنند این مسیر مدام سخت تر میشه و با موانع تازه تری روبرو هستند. به همین جهت همکاری با اقشار دغدغه مند که همواره با هدف مشترکی در این سرزمین و یا برای نوجوانان این سرزمین تلاش میکنند موجب میشه بتونیم مسیر رسیدن به هدفمون رو سرعت ببخشیم. اگر فکر می کنید میتونیم با همکاری هم دستیابی به این هدف رو آسونتر یا سریعتر کنیم، خوشحال میشیم با ما در ارتباط باشید.

درخواست نمایندگی

franchise

شرایط لازم برای اخذ نمایندگی موسسه پل استار

شرایط اختصاصی
- داشتن حداقل 2 سال سابقه کار آموزشی (تدریس یا مدیریت) برای فرد درخواست کننده- شهر مورد نظر مي بايست در لیست اولویت های توسعه موسسه پل استار باشد
شرایط عمومی
- نداشتن سوء پیشینه کیفری- عدم اعتیاد به مواد مخدر- داشتن حداقل مدرک کارشناسی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

فرم آنلاین درخواست نمایندگی

موسسه شتابدهی استعداد و آموزش زبان برنامه نویسی پل استار به منظور ارتقاء کیفیت آموزش و فراگیر کردن روش های نوین و کارآمد در حوزه یادگیری زبان های برنامه نویسی و مهارت های نرم ویژه کودک و نوجوان در سراسر کشور طرح همکاری با مراکز آموزشی و پژوهشی و افراد علاقه مند به فعالیت در این حوزه را آغاز نموده است. بنابراین چنانچه تمایل داردید به عنوان نماینده پل استار در شهر یا استان خود فعالیت کنید میتوانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید. در این مرحله مشخصات ارسالی شما توسط کارشناسان پل استار بررسی می شود و در صورت تایید همکاران ما جهت آشنایی بیشتر با شما و معرفی خدمات و اهداف پل استار تماس تلفنی یا جلسه آنلاینی رو با شما خواهند داشت.

مشخصات اولیه

نام
 
نام خانوادگی
 
کد ملی
 
شماره شناسنامه
 
تاریخ تولد
 
صادره از
 
وضعیت تاهل
 
جنسیت
 

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی
رشته تحصیلی
دانشگاه
معدل

سوابق شغلی

نام محل کار
سمت شغلی
شماره تماس محل کار
وضعیت همکاری
مدت زمان همکاری

راه های ارتباطی

ایمیل
 
شماره موبایل
 
شماره تلفن ثابت
 
استان
 
شهر
 
کد پستی
 
آدرس محل سکونت
 
موسسه شتابدهی استعداد و آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان
پل استار فقط یک موسسه آموزش برنامه نویسی نیست! بلکه پلی به سمت پیشرفت فرزندان مان است. فرزندان ما دارای استعداد های بالقوه ای هستن که میتونیم در کنار هم این استعداد رو شتابدهی کنیم تا در آینده بتونن عضوی موثر در جامعه باشن.
آدرس شعبه مرکزیگیلان رشت استان: گیلان، شهرستان : رشت، بخش : مرکزی، شهر: رشت، محله: گلسار، کوچه مریم، بلوار دیلمان، پلاک: 0.0، ره پیک، طبقه: 4، واحد: 16،
socialsocialsocial
تمامی حقوق سایت متعلق به “موسسه آموزشی پل استار“ می باشد . انتشار مطالب تنها با ذکر منبع و مجوز کتبی امکان پذیر است