تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی
گیلان، رشت، گلسار، ابتدای بلوار دیلمان
ایمیل پل استار
info.Poulstar@gmail.com
شماره تماس
013 33735134
ساعت کاری
شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۲۱
شماره واتس اپ پل استار
اینستاگرام پل استار

فرم تماس با ما

نام و نام خانوادگی
موضوع پیام
ایمیل
شماره تماس
متن پیام
تمامی فیلدها باید پر شوند

درخواست نمایندگی

مسئله ای که همواره جز مهم ترین ارزش های پل استار بوده و همیشه بر این اساس با اساتید و تیم های مختلف همکاری داشته وجود هدف مشترک و دغدغه نسبت به آینده ی نوجوون ها و هدایت اونها برای قرار گرفتن در مسیری هموار تر به سمت آینده روشن بوده که بخصوص برای نوجوون هایی که در داخل ایران زندگی می کنند این مسیر مدام سخت تر میشه و با موانع تازه تری روبرو هستند. به همین جهت همکاری با اقشار دغدغه مند که همواره با هدف مشترکی در این سرزمین و یا برای نوجوانان این سرزمین تلاش میکنند موجب میشه بتونیم مسیر رسیدن به هدفمون رو سرعت ببخشیم. اگر فکر می کنید میتونیم با همکاری هم دستیابی به این هدف رو آسونتر یا سریعتر کنیم، خوشحال میشیم با ما در ارتباط باشید.

فرم آنلاین درخواست نمایندگی
موسسه شتابدهی استعداد و آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان
پل استار فقط یک موسسه آموزش برنامه نویسی نیست! بلکه پلی به سمت پیشرفت فرزندان مان است. فرزندان ما دارای استعداد های بالقوه ای هستن که میتونیم در کنار هم این استعداد رو شتابدهی کنیم تا در آینده بتونن عضوی موثر در جامعه باشن.
آدرس شعبه مرکزیگیلان رشت استان: گیلان، شهرستان : رشت، بخش : مرکزی، شهر: رشت، محله: گلسار، کوچه مریم، بلوار دیلمان، پلاک: 0.0، ره پیک، طبقه: 4، واحد: 16،
socialsocialsocial
تمامی حقوق سایت متعلق به “موسسه آموزشی پل استار“ می باشد . انتشار مطالب تنها با ذکر منبع و مجوز کتبی امکان پذیر است