همکاری با پل استار

موسسه پل استار با بیش از 6 سال سابقه کار همیشه تلاش کرده تا بهترین، خلاقترین و توانمدترین نیروهای کار رو به عنوان همکار در کنار خودش داشته باشه. ما برای رسیدن به اهداف و چشم اندازمون نیروی انسانی رو مهمترین عامل موفقیت میدونیم بنابراین با ایجاد یک محیط پویا و پر انرژی در همه این انگیزه رو ایجاد میکنیم که بتونیم در کنار هم رشد کنیم، یاد بگیریم و آموخته هامون رو به همدیگه و دانش پذیرامون منتقل کنیم. ما یقین داریم سازمان برای پیشرفت و رقابت کردن در دنیای سراسر رقابت امروزی نیازمند نیروی انسانیه که بتونه هر روز از روز قبل بهتر و توانمندتر باشه. که این باعث پیشرفت و موفقیت های مالی و غیرمالی مختلف برای سازمان و همکاران میشه چون بر اساس تعهدی که سازمان به تلاش کارکنان در خود احساس میکنه ، همیشه این موفقیت ها رو با کارکنان خود تسهیم کرده و به گونه ای رفتار کرده که افراد، سازمان رو مثل خونه و کسب و کار خودشون بدونن و برای توسعه و پیشرفت خود و مجموعه شون از هیچ کوششی دریغ نکنن.

یادگیری مستمر
درآمد مطلوب متناسب با عملکرد
فرصت پیشرفت شغلی
محیط کاری خلاق و پویا
نظرات همکاران
user
آیلین حاجی پور
مدرس
user
طوبی شادی
مشاور
user
سینا بخشنده
مدرس
user
سهیلا رمضان زاده
مدرس
تصاویر مجموعه

در موسسه پل استار از ابتدا همواره سعی بر این بوده که افراد علاقه مند به پیشرفت، خلاق، خوش فکر ، کوشا و کسانی که مشتاق کار گروهی هستن جذب سازمان بشن. حضور در موسسه آموزشی پل استار به سبب فرصت های یادگیری و پیشرفت مهارت های جدید، قطعا رزومه ای پر بار برای همکاران خواهد بود. افرادی که بعضأ بدون حتی ساعتی تجربه کاری جذب سازمان شدن. در دوره ها و آموزش های کوتاه مدت و بلندمدت سازمانی شرکت کردن و تونستن در مدت زمان کوتاهی به دانش، تجربه و البته درآمد بالایی برسن. چشم انداز ما در زمنیه منابع انسانی رشد و بالندگی همیشگی نیروهای کار در یک محیط یادگیرنده و خلاقیت محوره.

چشم انداز پل استار
پیشرفت در کنار هم
photo
عناوین شغلی
کارمند اداری
ارسال رزومه
مدیر داخلی
ارسال رزومه
تدوین گر و گرافیست
ارسال رزومه
مدرس برنامه نویسی
ارسال رزومه
مهندس الکترونیک
ارسال رزومه
تولیدکننده محتوای پادکست
ارسال رزومه
سوالات متداول
موسسه شتابدهی استعداد و آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان
پل استار فقط یک موسسه آموزش برنامه نویسی نیست! بلکه پلی به سمت پیشرفت فرزندان مان است. فرزندان ما دارای استعداد های بالقوه ای هستن که میتونیم در کنار هم این استعداد رو شتابدهی کنیم تا در آینده بتونن عضوی موثر در جامعه باشن.
آدرس شعبه مرکزیگیلان رشت استان: گیلان، شهرستان : رشت، بخش : مرکزی، شهر: رشت، محله: گلسار، کوچه مریم، بلوار دیلمان، پلاک: 0.0، ره پیک، طبقه: 4، واحد: 16،
socialsocialsocial
تمامی حقوق سایت متعلق به “موسسه آموزشی پل استار“ می باشد . انتشار مطالب تنها با ذکر منبع و مجوز کتبی امکان پذیر است